(044) 500-22-40, 42
(067) 217-04-74

Серцево-судинні захворювання

Apo E, FGB, HPA1, ACE, eNOS, LTA та Apo B

Інфаркт міокардакрайній ступінь ішемічної хвороби серця, який характеризується розвитком некрозу ділянки міокарда, що виникає внаслідок абсолютної або відносної недостатності кровопостачання у цій ділянці.

Інсультгостре порушення мозкового кровообігу, що спричинює пошкодження тканин мозку і розлади його функцій. До інсультів відносять інфаркт мозку (ішемічний інсульт), крововилив у мозок (геморагічний інсульт).

Ішемічна хвороба серця (ІХС) — захворювання, яке виникає внаслідок порушення кровопостачання міокарду через враження коронарних артерій серця. В основі хвороби лежить порушення кровотоку в коронарних судинах, що призводить до недостатнього кровопостачання серцевого м’яза. Зумовлюється атеросклерозом, коли внаслідок утворення атеросклеротичної бляшки просвіт судини звужується.

Атеросклероззатвердіння артерії, що вражає переважно великі артеріальні судини. Атеросклероз характеризується ущільненням артеріальної стінки внаслідок розростання сполучної тканини через відкладення жовтої жирової речовини на внутрішній поверхні стінок артерій та утворенням «атеросклеротичних бляшок». Потік крові зменшується і збільшується кров’яний тиск, що може привести до інфаркту міокарда, інсульту та деяких інших захворювань.

До факторів ризику розвитку інфаркту та інсульту відносяться: аполіпопротеїн Е (Apo E), бета-фібриноген (FGB), тромбоцитарний антиген людини (HPA1), мутація в ангіотензин-перетворюючому ферменті (ACE), ендотеліальна синтаза оксиду азоту (eNOS).

Фактором ризику розвитку ішемішечної хвороби серця є лімфотоксин альфа (LTA). А фактором ризику розвитку атеросклерозу – аполіпопротеїн В (Apo B).

Кат.№

Назва набору

Фасування

4-370 

CVD StripAssay® A 

20 tests

4-280

Apo E StripAssay®  

20 tests

 

FV

Спадкова тромбофілія характеризується порушенням процесу згортання крові, внаслідок чого виникають тромби. Дане захворювання може бути не тільки спадковим, але й виникати через наявність онкозахворювання, прийом ліків, низькою рухливістю. Має кілька факторів ризику, проте основним є фактор Лейдена (FV)в ньому виникає мутація, внаслідок якої розвивається стійкість до антикоагулянтних факторів.

Кат.№

Назва набору

Фасування

7-113 

FV Leiden RealFast™ Assay 

32 rxn

 

FV, PTH та MTHFR

Тромбоз головного мозку та глибоких вен. Принцип розвитку захворювання такий же як в тромбофілії – виникнення тромбозів. Тут основним фактором є протромбін ІІ (PTH), проте в сукупності з фактором Лейдена та 5,10-метилентетрагідрофолат редуктазою (MTHFR) ймовірність розвитку захворювання значно зростає.

Кат.№

Назва набору

Фасування

7-123

PTH 20210G>A RealFast™ Assay  

32 rxn

7-118

FV-PTH mpx RealFast™ Assay 

32 rxn

4-260

FV-PTH-MTHFR StripAssay® 

20 tests

 

MTHFR

Порушення процесу згортання крові може виливатися в ще одне захворювання – артеріальний та венозний тромбоз. Основним фактором ризику є мутація в 5,10-метилентетрагідрофолат редуктаза (MTHFR).

Кат.№

Назва набору

Фасування

7-168 

MTHFR mpx RealFast™ Assay 

32 rxn

7-163

MTHFR 677C>T RealFast™ Assay 

32 rxn

7-173

MTHFR 1298A>C RealFast™ Assay  

32 rxn

 

PAI-1, FXII, FXIII, EPCR

Венозна тромбоемболіягостра закупорка кровоносної судини тромбом, який відірвався від місця свого утворення та потрапив до циркулюючої крові. В результаті тромбоемболії кровотік у судині переривається, виникає ішемія тканини, що часто завершується інфарктом. На розвиток захворювання впливає значна кількість факторів. Зокрема, інгібітор активатора плазміногену 1 (PAI-1, Serpin E1), фактор ХІІ (FXII), фактор ХІІІ (FXIII) та ендотеліальний рецептор протеїну С (EPCR).

Кат.№

Назва набору

Фасування

4-360 

CVD StripAssay® T 

20 tests

7-183 

PAI-1 4G/5G RealFast™ Assay

32 rxn

7-243

FXII 46C>T RealFast™ Assay 

32 rxn

7-253 

FXIII V34L RealFast™ Assay 

32 rxn