(044) 500-22-40, 42
(067) 217-04-74

Сервісний центр

Сервісний центр, фото №1Авторизований сервісний центр компанії «ЛАБЛАЙФ» дякує Вам за співробітництво.

Компанія «ЛАБЛАЙФ» чесно, відкрито та офіційно імпортує лабораторне обладнання в Україну, сплачуючи усі податки, мита та збори. Тому, купуючи у нас аналізатор, Ви можете бути впевнені, що отримуєте якісний і надійний оригінальний виріб, який забезпечений офіційним гарантійним та подальшим обслуговуванням. Ми докладаємо значних зусиль, щоб Ви отримували задоволення від використання продукції, що поставляється нами.

Не сумнівайтесь, ми завжди допоможемо!

Наші інженери та спеціалісти з продукції мають вищу технічну освіту, проходять спеціальне навчання у виробників та регулярно підтверджують свою кваліфікацію. Сертифіковані сервіс-інженери мають доступ до оновленої технічної документації та оригінальних інструментів діагностики, що забезпечує швидку та точну дефектовку та подальший ремонт аналізаторів. Авторизованний сервісний центр «ЛАБЛАЙФ» використовує виключно нові та оригінальні запчастини для обслуговування та ремонту аналізаторів.

Для забезпечення безперебійного функціонування аналізаторів пропонуємо Вашій увазі такі варіанти технічного сервісного обслуговування (ТО):

  • Гарантійне обслуговування
  • Планове сервісне обслуговування (ПСО) регулярні профілактичні заходи відповідно до рекомендацій виробника, нашого досвіду, Ваших побажань і можливостей. Це ТО, яке дозводить аналізаторам довше отримувати задоволення від роботи у Вашій лабораторії. 
  • Ремонт – якісно, професійно, надійно.
  • Метрологічна перевірка / калібрування
  • Навчання Вашого персоналудодаткові процедури, щоб оновити Вашим співробітникам знання щодо особливостей користування аналізаторами. За Вашим бажанням, можемо провести тестування їхніх знань, роз’яснення важких запитань і надати рекомендації.
  • Адаптація наших реагентів для використання на Ваших аналізаторах.

З питань гарантійного чи післягарантійного обслуговування, термінового ремонту чи планового обслуговування аналізаторів, а також навчання користувачів, технічних консультацій, адаптацій реагентів тощо — прохання звертатися до сервісного центру «ЛАБЛАЙФ»

у робочі дні з 8:30 до 17:00
Моб.: (097) 701-74-84
Тел.: (044) 500-22-40
Факс: (044) 500-22-42
E-mail: service.lablife @ gmail.com